• НБУ:EUR 42.45

19 травня

18 травня

"Реал" здобув розгромну перемогу і вийшов у лідери чемпіонату Іспанії: відео

"Реал" розгромив "Хетафе" у виїзному матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії з рахунком 3:0.

Відкрити рахунок гостям вдалося на 34-й хвилині завдяки автоголу голкіпера господарів Давида Сорії. На 53-й хвилині перевагу гостей закріпив Рафаель Варан, який ударом головою переграв воротаря "Хетафе". Третій гол у ворота господарів вже під завісу матчу забив Лука Модрич, який відправив м'яч вже у порожні ворота після пасу Феде Вальверде.

Перемога дозволила "Реалу" очолити турнірну таблицю чемпіонату Іспанії. В активі "вершкових" 40 очок. Вони випереджають "Барселону", яка свій матч 19-го туру зіграє сьогодні ввечері з "Еспаньолом", на одне очко. "Хетафе", маючи в активі 30 очок, займає 7-е місце.