• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

16 квітня

"Манчестер Сіті" в яскравому матчі обіграв "дияволів" у Кубку Ліги

У першому півфінальному матчі Кубка англійської ліги "Манчестер Сіті" переміг "Манчестер Юнайтед" з рахунком 3:1.

Гості відкрили рахунок на 16-й хвилині. Сілва отримав пас від Уокера і блискучим ударом з 20 метрів відправив м'яч у верхній кут воріт. На 33-й хвилині хвилині "городяни" скористалися провалом в центрі оборони манкуніанців, Марез вийшов сам на сам з Де Геа, обіграв голкіпера і переправив м'яч у порожні ворота. Ще через кілька хвилин рахунок став великим. Де Брюйне потужно пробив з гострого кута, Де Геа відбив удар, але м'яч потрапив у ногу Перейрі, а потім відскочив у сітку.

У другому таймі "Манчестер Юнайтед" зумів скоротити розрив у рахунку завдяки голу Решфорда.