Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

Найкращий тенісист світу в матчі-трилері вилетів з Australian Open: відеоогляд

Перша ракетка світу Рафаель Надаль програв австрійцю Домініку Тіму в чвертьфіналі Australian Open і вилетів з турніру.

Поєдинок тривав більше чотирьох годин і завершився перемогою австрійця в чотирьох партіях.

У першому сеті Надаль виграв подачу суперника у восьмому геймі, але Тім відразу зробив зворотний брейк. Сет дійшов до тай-брейка, на якому сильнішим виявився австрієць. Друга партія пройшла в схожому ключі. Надаль знову зробив брейк, але потім поступився на своїй подачі. Тай-брейк знову виграв Тим.

У третій партії Надалю за рахунку 5:4 вдалося дотиснути суперника на його подачі і виграти сет. У четвертій партії Тім взяв подачу опонента і подавав на матч, але Надаль зумів зробити брейк. У підсумку все знову вирішувалося на тай-брейку, який знову взяв австрієць.

Рафаель Надаль (Іспанія) - Домінік Тім (Австрія) - 1:3 (6:7, 6:7, 6:4, 6:7)

У півфіналі Тім зустрінеться з німцем Олександром Звєрєвим.