Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

Джокович розгромив Федерера в півфіналі Australian Open: відеоогляд

У півфіналі Australian Open сербський тенісист Новак Джокович у трьох партіях переміг швейцарця Роджера Федерера і завоював путівку в фінал.

Федерер захопив перевагу з перших хвилин поєдинку і незабаром домігся комфортного відриву. За рахунку 5:4 швейцарець подавав на сет, але програв свою подачу. У підсумку сет дійшов до тай-брейка, на якому Джокович розгромив опонента з рахунком 7:1. У другій партії довгий час точилася рівна боротьба, але Джокович за рахунку 5:4 виграв подачу швейцарця, а разом з нею і сет. В середині третьої партії серб знову зробив брейк і довів сет і матч до перемоги.

У фіналі Джокович зустрінеться з переможцем протистояння Домінік Тім - Олександр Звєрєв.

AUSTRALIAN OPEN

Півфінал

Новак Джокович (Сербія) - Роджер Федерер (Швейцарія) - 3:0 (7:6, 6:4, 6:3)

Раніше повідомлялося, що Федерер здобув приголомшливу перемогу в чвертьфіналі Australian Open.