Неділя, 28 квітня

28 квітня

Сім голів: "Реал" епічно вилетів з Кубка Іспанії, відео

У матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії мадридський "Реал" на своєму полі програв "Реалу Сосьєдад" з рахунком 3:4 і вилетів з турніру.

Рахунок був відкритий в середині першого тайму. На 22-й хвилині відзначився Едегор, який належить "Реалу", але виступає за "Реал Сосьєдад" на правах оренди. На початку другого тайму гості довели рахунок до великого завдяки дублю Ісака. Марсело вдалося скоротити розрив у рахунку, але Меріно незабаром знову довів перевагу гостей до трьох м'ячів. У кінцівці зустрічі "Реал" пішов вперед великими силами, відіграв два м'ячі зусиллями Родріго і Начо, але зрівняти рахунок мадридцям не вдалося.

"Реал" Мадрид - "Реал Сосьєдад" - 3:4 (0:1)

Голи: Марсело (56), Родриго (81), Начо (90+3) - Едегор (22), Ісак (54, 56), Меріно (69)

"Реал": Ареола, Начо, Мілітао, Рамос, Марсело, Вальверде, Кроос, Вінісіус Жуніор, Хамес (Модріч, 46), Браїм Діас, Бензема.

"Реал Сосьєдад": Реміро, Горосабель, Монреаль, Елустондо, Ле Норман, Едегор (Гевара, 64), Субельдія, Янузай (Барренечеа, 46), Меріно, Ойарсабаль, Ісак (Муньос, 70).

Попередження: Едегор (11), Ле Норман (19), Субельдія (66).

Вилучення: Горосабель (90+6)

Раніше повідомлялося, що "Реал" здобув важку перемогу в дербі Мадрида.