Четвер, 2 травня

2 травня

"Ліверпуль" з великими труднощами обіграв найслабішу команду чемпіонату Англії

"Ліверпуль" обіграв "Норвіч Сіті" з рахунком 1:0 в матчі 26-го туру чемпіонату Англії.

Перший тайм пройшов за невеликої переваги гостей, але найреальніший момент не використали господарі. Лукас Рупп і Тєєму Пуккі вийшли вдвох на Алісона. Перший віддав передачу на фінського нападника, але воротар "Ліверпуля" у стрибку зміг перехопити передачу.

На 59-й хвилині рахунок відкривати могли гості. Мохамед Салах пробив з-за меж штрафного. Тім Крул м'яч парирував, проте першим на добиванні опинився Набі Кейта. Хавбек "Ліверпуля" був перед напівпорожніми воротами, але голкіпер "Норвіч Сіті", лежачи, зумів відбити удар суперника.

Проте, гості все ж змогли забити. На 78-й хвилині Джордан Хендерсон виконав передачу у штрафну господарів. Садіо Мане першим дотиком м'яч прийняв, а другим пробив у ближній кут. Крул врятувати свою команду від голу не зміг.

ЧЕМПІОНАТ АНГЛІЇ

26-й тур

НОРВІЧ СІТІ - ЛІВЕРПУЛЬ - 0:1

Гол: Мане, 78.

Норвіч Сіті: Крул, Ааронс, Циммерманн, Хенлі, Бірам (Льюїс, 27), Тетті (Дрміч, 84), Маклін, Рупп (Буендія, 83), Дуда, Кантвелл, Пуккі.

Ліверпуль: Алісон, Александр-Арнольд, Гомес, ван Дейк, Робертсон, Кейта (Мілнер, 84), Хендерсон, Вейналдум (Фабіньо, 60), Салах, Фірміно, Окслейд-Чемберлен (Мане, 60).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Ліверпуль" здобув важку перемогу наймолодшим складом в історії.