Четвер, 2 травня

2 травня

Українки виграли два "золота" на елітному легкоатлетичному турнірі

Українки Ярослава Магучіх і Марина Бех-Романчук виграли дві золоті медалі на елітному легкоатлетичному турнірі у Глазго (Великобританія).

Перша здобула перемогу у змаганнях зі стрибків у висоту. 18-річна українка показала результат 1,93 м, який ніхто з суперниць не зміг повторити.

Друга стала найкращою у змаганнях зі стрибків у довжину. Уродженка Хмельницької області показала результат 6,9 м. Вона продовжує лідирувати в загальному заліку World Indoor Tour.

Відзначимо, що в жовтні минулого року на чемпіонаті світу з легкої атлетики Магучіх і Бех-Романчук посіли другі місця у своїх дисциплінах.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українська легкоатлетка завоювала золото престижного європейського турніру.