Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

"Боруссія" здобула феєричну перемогу над ПСЖ у Лізі чемпіонів

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів дортмундська "Боруссія" перемогла паризький ПСЖ з рахунком 2:1.

На початку зустрічі рахунок міг відкрити Неймар, але його удар зі штрафного прийшовся поруч зі штангою. Незабаром забити міг Санчо, але його удар в блискучому стилі відбив Навас.

Рахунок був відкритий в середині другого тайму. Хакимі прострілив у штрафний, Санчо пробив в захисника, але м'яч відскочив до Голанду, який з близької відстані переправив його у ворота. ПСЖ швидко відігрався, Неймар замкнув простріл у виконанні Мбаппе. Втім, "Боруссія" вийшла вперед через дві хвилини завдяки голу Голанда, якому вдався приголомшливий удар з 20 метрів. Незабаром Неймар міг оформити дубль, але його удар з близької відстані влучив у штангу. Останній шанс врятувати матч був у Неймара, але бразилець пробив головою вище воріт.

БОРУССІЯ - ПСЖ: ВІДЕО ГОЛІВ

Матч-відповідь відбудеться в Парижі 11 березня.

"Боруссія" Дортмунд Німеччина - ПСЖ Франція - 2:1 (0:0)

Голи: Голанд (69, 77) - Неймар (77)

"Боруссія": Бюркі, Загаду, Хуммельс, Пішчек, Хакимі, Вітцель, Геррейро, Санчо, Джан, Азар (Рейну, 68), Голанд.

ПСЖ: Навас, Меньє, Курзава, Тіаго Сілва, Маркіньос, Верратті, Гуйє, Ді Марія (Сарабія, 76), Кімпембе, Неймар, Мбаппе.

Попередження: Вітцель (44), Гуйє (54), Неймар (59).