Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

Кращий клуб світу з поразки почав виступ у плей-офф Ліги чемпіонів

Англійський "Ліверпуль" програв в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів іспанському "Атлетіко". Зустріч проходила в Мадриді 18 лютого і завершилася з рахунком 1:0 на користь місцевого колективу.

Єдиний гол у матчі був забитий вже на четвертій хвилині, коли після розіграшу кутового забив Сауль. Мали свої моменти і футболісти "Ліверпуля". Ще в першому таймі найкращий шанс в матчі отримав Салах, але не влучив у ворота метрів з 10-ти.

У другому таймі кілька моментів було і у іспанців, але рахунок на табло не змінився.

Атлетіко - Ліверпуль 1:0

Гол: Сауль, 4

Атлетіко: Облак - Врсалько, Савич, Феліпе, Лоді - Коке, Сауль, Партей, Лемар (Льоренте, 46) - Корреа (Коста, 77), Мората (Вітоло, 70)

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Гомес, ван Дейк, Робертсон - Хендерсон (Мілнер, 80), Фабіньо, Вейналдум - Салах (Окслейд-Чемберлен, 72), Фірміно, Мане (Орігі, 46)

Попередження: Корреа - Мане, Гомес