Четвер, 25 квітня

25 квітня

"Український Хабіб" добув 23-ю перемогу поспіль у боях без правил: відео

Український боєць змішаних єдиноборств Ярослав Амосов на турнірі Bellator 239 в американському Такервіллі переміг місцевого спортсмена Еда Рута.

Наш співвітчизник виграв бій одноголосним рішенням суддів. Всі три рефері віддали перемогу українцеві з однаковим рахунком - 29:28. Для Амосова цей виграш став 23-м поспіль. У пасиві 26-річного уродженця Ірпеня немає жодної поразки, за що його вже прозвали "українським Хабібом".

Амосов є чотириразовим чемпіоном світу, триразовим чемпіоном Європи, володарем Кубка Європи з бойового самбо. У змішаних єдиноборствах він виступає в напівсередній ваговій категорії (до 77 кг).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що боєць змішаних єдиноборств влаштував побоїще в тернопільському барі.