• НБУ:EUR 45.60
НБУ:USD  41.05

20 вересня

"Реал" впевнено виграв супербитву у "Барселони" в чемпіонаті Іспанії

"Реал" обіграв "Барселону" в матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії з рахунком 2:0.

Перший тайм зустрічі завершився без забитих м'ячів, хоча обидві команди мали декілька непоганих шансів відкрити рахунок.

Після перерви "Реал" заграв могутніше. Однак реалізувати свою ігрову перевагу "вершкові" довго не могли. Лише на 71-й хвилині Вінісіус Жуніор, увірвавшись до штрафної гостей, зміг пробити Марка-Андре тер Штегена після невеликого рикошету від Жерара Піке. Другий м'яч господарі забили в самому кінці зустрічі, коли Маріано Діас переграв тер Штегена після виходу з ним один на один.

Перемога дозволила "Реалу" очолити турнірну таблицю чемпіонату Іспанії. В активі "вершкових" 56 очок. "Барселона" набрала на очко менше.

ЧЕМПІОНАТ ІСПАНІЇ

26-й тур

РЕАЛ - БАРСЕЛОНА - 2:0

Голи: Вінісіус, 71; Маріано, 90+2.

Реал: Куртуа, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело, Каземіро, Кроос, Вальверде (Васкес, 86), Іско (Модрич, 79), Вінісіус, Бензема (Маріано, 90+1).

Барселона: тер Штеген, Семеду, Піке, Умтіті, Альба, Бускетс, Артур (Ракитич, 81), де Йонг, Відаль (Брайтвайт, 70), Мессі, Грізманн (Фаті, 81).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Барселона" напередодні "класико" запропонувала вибрати найкращий гол у ворота "Реала".