Субота, 27 квітня

26 квітня

Німецькі "бики" добилися історичного успіху в Лізі чемпіонів: відео

"РБ Лейпциг" розгромив "Тоттенгем Готспур" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 3:0 і вперше в історії вийшов до чвертьфіналу турніру.

Вже на 10-й хвилині рахунок у зустрічі був відкритий. Дальнім ударом Уго Льоріса зненацька застав капітан господарів Марсель Забітцер. Ще через 11 хвилин він же оформив дубль, вразивши ворота "шпор" ударом головою після навісу Анхеліньо.

Після перерви до розгрому рахунок довів Еміль Форсберг. Швед зіграв на підборі у штрафному майданчику "шпор" і ударом з близької відстані відправив м'яч у кут воріт Льоріса.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу. Матч-відповідь

РБ ЛЕЙПЦИГ - ТОТТЕНГЕМ ГОТСПУР - 3:0

Голи: Забітцер, 10; Забітцер, 21 Форсберг, 87.

РБ Лейпциг: Гулачі, Клостерманн, Упамекано, Хальстенберг, Мукіеле (Адамс, 55), Нкунку (Айдара, 59), Анхеліньо, Забітцер (Форсберг, 87), Лаймер, Шик, Вернер.

Тоттенгем Готспур: Льоріс, Орьє (Волкотт, 90+1), Алдервейрелд, Танганга, Сессеньон, Уїнкс, Дайер, Ло Чельсо (Фернандеш, 80), Аллі, Ламела, Лукас.

Нагадаємо, в першому матчі "РБ Лейпциг" виграв у "Тоттенгем Готспур" в гостях з рахунком 1:0.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в лондонському дербі "Тоттенгем Готспур" зазнав поразки від "Челсі".