Вівторок, 30 квітня

30 квітня

"Боруссія" впевнено обіграла суперника "Шахтаря" по Лізі Європи

Дортмундська "Боруссія" в матчі 27-го туру чемпіонату Німеччини впевнено обіграла "Вольфсбург", який є суперником "Шахтаря" по Лізі Європи.

Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 2:0.

"Джмелі" забили по голу в кожному з таймів. У першій половині зустрічі точним ударом відзначився Геррейру, а в другому таймі гол на свій рахунок записав Хакимі.

Відзначимо, що господарі поля завершували матч удесятьох, так як Клаус отримав пряму червону картку за грубу гру.

"Вольфсбург" - "Боруссія" Дортмунд 0:2

Голи: Геррейру, 32, Хакимі, 78

"Вольфсбург": Кастельс, Руссийон (Клаус, 64), Мбабу, Понграчіч, Брукс, Арнольд, Штеффен, Шлагер, Гінчек (Брекало, 64), Вегорст, Мехмеді (Жоао Віктор, 85).

"Боруссія": Бюркі, Хуммельс (Джан, 46), Аканджі, Пішчек, Хакимі, Ділейні, Геррейру, Азар (Рейна, 79), Дауд, Брандт (Санчо, 65), Холанд.

Попередження: Гінчек, Брукс - Ділейні, Азар

Вилучення: Клаус, 82

Нагадаємо, що в минулому турі "Боруссія" впевнено обіграла "Шальке" з рахунком 4:0.