Пʼятниця, 3 травня

3 травня

"Динамо" обіграло клуб з Донецька завдяки чемпіону світу: відео

Київське "Динамо" обіграло в товариському матчі донецький "Олімпік" з рахунком 2:0.

Героєм зустрічі став 19-річний півзахисник столичної команди Георгій Цітаїшвілі, який оформив дубль у стартові чотири хвилини гри. Ці голи чемпіона світу у складі збірної України U20 так і залишилися єдиними в матчі, який проходив у форматі 2 тайми по 30 хвилин.

Товариський матч

ДИНАМО Київ - ОЛІМПІК Донецьк - 2:0

Голи: Цітаїшвілі, 2; Цітаїшвілі, 4.

Динамо: Бущан (Бойко, 31) Кендзьора (Сирота, 31), Попов (Забарний, 31), Шабанов (Шепелєв, 31), Миколенко (Андрієвський, 31), Сидорчук (де Пена, 31), Буяльський (Кадірі, 31), Дуелунд (Караваєв, 31), Цітаїшвілі (Сухоручко, 31), Вербич (Соль, 31), Русин (Кендзьора, 31 (Беніто, 45)).

Олімпік: Халімі, Кравченко, Гришко, Цимбалюк, Гошкодеря, Лебеденко, Чогадзе, Романовський, Політило, Балашов, Шахаб.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що була названо дату відновлення чемпіонату України з футболу.