• НБУ:EUR 42.50
НБУ:USD  39.40

16 травня

"Динамо" впевнено обіграло команду з села і вийшло у фінал Кубка України: відео

"Динамо" обіграло "Минай" у півфінальному матчі Кубка України з рахунком 2:0 і вийшло у фінал турніру.

Обидва м'ячі були забиті в першому таймі. Дублем відзначився Міккель Дуелунд. Крім того, датчанин відзначився заробленим пенальті, який не реалізував Фран Соль. Іспанець пробив повз ворота.

Після перерви кияни мали ще кілька хороших можливостей, щоб забити, але свої моменти вони не реалізували. "Минай" теж намагався створювати проблеми іменитому супернику, але забити хоча б гол господарі не змогли.