Субота, 4 травня

4 травня

"Шахтар" у 13-й раз став чемпіоном України: відеоогляд

"Шахтар" обіграв "Олександрію" у грі 27-го туру чемпіонату України з рахунком 3:2 і достроково став чемпіоном країни.

"Гірники" першими забили в матчі. На 13-й хвилині Тайсон реалізував пенальті, який був призначений за фол Антона Шендрика на Жуніору Мораесу. На початку другого тайму "Олександрія" змогла не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Спочатку Євген Банада вразив кут воріт Андрія Пятова ударом головою. А через три хвилини другий м'яч забив Максим Третьяков, реалізувавши 11-метровий удар, який був призначений за гру рукою Миколою Матвієнком.

Однак "Шахтар" зміг досить швидко відігратися. Тете ударом у дотик замкнув передачу Тайсона. Ще через 18 хвилин "гірники" вже були попереду. Євген Коноплянка, ледь вийшовши на поле, зробив передачу на Тете, а той ударом головою зробив дубль.

Перемога дозволила "Шахтарю" за п'ять турів до кінця першості України виграти чемпіонський титул. Для донецької команди він став 13-м. Більше має тільки київське "Динамо" - 15.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

27-й тур

ШАХТАР - ОЛЕКСАНДРІЯ - 3:2

Голи: Тайсон, 13 (з пен.); Банада, 48; Третьяков, 51 (з пен.); Тете, 60; Тете, 78.

Шахтар: Пятов, Додо, Кривцов, Матвієнко, Сіпріано (Коноплянка, 78), Степаненко (Тете, 57), Марлос (Коваленко, 86), Маркос Антоніо, Алан Патрік (Хочолава, 86), Тайсон, Мораес.

Олександрія: Білик, Пашаєв, Шендрик, Дубра, Мірошниченко (Вантух, 64), Ковалець (Грицук, 80), Гречишкін (Довгий, 23), Банада, Лучкевич (Задерака, 46), Сітало (Шастал, 46), Третьяков.