Четвер, 9 травня

9 травня

"Баварія" обіграла ПСЖ і стала переможницею Ліги чемпіонів

Німецька "Баварія" стала переможницею Ліги чемпіонів. Її матч з ПСЖ, який пройшов 23 серпня в Лісабоні, завершився з рахунком 1:0 на користь "Баварії".

Про це повідомляється в Twitter CHAMPIONS OF EUROPE.

Автором єдиного гола на 59-й хвилині став Кінгслі Коман.

"Баварія" отримала титул переможця Ліги чемпіонів в шостий раз. Раніше мюнхенський клуб ставав переможцем турніру в 1974, 1975, 1976, 2001 і 2013 роках. ПСЖ грав у фіналі Ліги чемпіонів вперше.

Відзначимо, через пандемію коронавірусу футбольний сезон, в тому числі Ліга чемпіонів, був перерваний. УЄФА прийняв рішення провести решту матчів турніру в форматі "Фіналу восьми" в Португалії - зі стадії 1/4 фіналу команди грали по одному разу один з одним.

Як повідомляв "Апостроф", раніше іспанська "Барселона" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів з розгромним рахунком поступилася німецькій "Баварії", пропустивши на своєму полі 8 м'ячів.