Четвер, 2 травня

2 травня

Україна зазнала принизливої поразки у Франції: відеоогляд

Збірна України крупно програла команді Франції в товариському матчі, який 7 жовтня відбувся у Парижі. Гра завершилася перемогою господарів поля з рахунком 7:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Франція - Україна.

Вже до перерви рахунок в матчі був 4:0 і, здавалося б, його можна було продовжувати. У першому таймі у воротах Бущана відзначився дублем Жиру, а також по голу забили Миколенко (в свої ворота) і Камавінга.

У другому таймі підопічні Андрія Шевченка виглядали краще і навіть зуміли забити зусиллями Циганкова. У відповідь за Францію забили Толіссо, Грізманн і Мбаппе.

Варто відзначити, що в складі української команди в матчі дебютували відразу п'ять футболістів. Ротація була викликана масовим захворюванням коронавірусом серед українських футболістів.

До слова, це найбільша поразка української збірної в історії.