Пʼятниця, 10 травня

10 травня

9 травня

"Реал" героїчно врятував очко в Лізі чемпіонів

У матчі 2-го туру групового турніру Ліги чемпіонів менхенгладбаська "Боруссія" і мадридський "Реал" зіграли з рахунком 2:2.

На 33-й хвилині рахунок відкрив Марку Тюрам, скориставшись відмінною передачею Алассана Плеа. У другому таймі Тюрам оформив дубль, добивши м'яч у ворота після сейва Тібо Куртуа. Через кілька хвилин "Боруссія" могла довести рахунок до великого, але Плеа не реалізував вихід сам на сам. У кінцівці ініціатива перейшла до "Реала". На 87-й хвилині Каземіро з лицьової лінії віддав пас на Бензема, який красивим ударом відправив м'яч у сітку. А в компенсований час "Реал" врятував Каземіро, замнув передачу Серхіо Рамоса.

"Боруссія" посідає друге місце в групі В, набравши два очки. "Реал" з одним очком знаходиться на останньому, 4-м місці.

У 3-му турі "Боруссія" в гостях зіграє з "Шахтарем", а "Реал" вдома прийматиме "Інтер". Матчі відбудуться 3 листопада.

"Боруссія" Менхенгладбах Німеччина - "Реал" Мадрид Іспанія - 2:2 (1:0)

Голи: Тюрам (33, 58) - Бензема (87), Каземіро (90+3)

"Боруссія": Зоммер, Ельведі, Гінтер, Лайнер, Бенсебайні, Хофманн, Крамер, Штіндль (Вольф, 79), Нойхаус, Плеа (Емболо, 79), Тюрам (Херрманн, 71).

"Реал": Куртуа, Рамос, Варан, Менді, Васкес, Каземіро, Кроос (Модріч, 71), Асенсіо (Родріго, 84), Вальверде, Вінісіус Жуніор (Азар, 70), Бензема.

Попередження: Штіндль (55), Бенсебайні (79), Нойхаус (85), Каземіро (89).

Раніше повідомлялося, що в 1-му турі "Реал" програв "Шахтарю".