• НБУ:EUR 43.00
НБУ:USD  40.25

27 червня

"Динамо" здобуло третю перемогу поспіль в чемпіонаті України: відеоогляд

У матчі 8-го туру чемпіонату України "Динамо" перемогло "Дніпро-1" з рахунком 2:1. Зустріч відбулася в Києві на стадіоні "Олімпійський".

Рахунок в середині першого тайму відкрив гравець "Дніпра-1" Олександр Назаренко. Через деякий час динамівці відновили рівновагу завдяки автоголу Володимира Адамюка. Перемогу "Динамо" приніс гол Віктора Циганкова, який відзначився в кінцівці першого тайму.

Таким чином, "Динамо" здобуло третю перемогу поспіль і продовжує впевнено лідирувати в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, випереджаючи найближчого конкурента на чотири очки.

"Дніпро-1" - "Динамо" - 1:2 (1:2)

Голи: Назаренко (22), Адамюк (34, автогол), Циганков (43)

"Дніпро-1": Сарнавський, Логінов, Адамюк, Цуріков, Тейлор, Пихаленок, Назаренко, Ігнатенко (Кравченко, 72), Ді Франко (Чичиков, 63), Когут (Батагов, 63), Довбік (Хобленко, 63).

"Динамо": Нещерет, Кендзьора, Забарний, Попов, Караваєв, Буяльський (Ледньов, 72), Шепелев, Вербич (Родрігеш, 63), Циганков, Андрієвський, Супряга.

Попередження: Ігнатенко (50), Буяльський (55), Назаренко (77).

Раніше повідомлялося, що "Динамо" втратило перемогу над "Ференцварош" в матчі Ліги чемпіонів.