Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Україна дала бій Росії в кваліфікації чемпіонату Європи

У матчі 2-го туру відбіркового турніру чемпіонату Європи-2022 з гандболу збірна України програла команді Росії з рахунком 28:30. Поєдинок відбувся в Мінську.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Україна - Росія.

ЄВРО-2022

Відбірковий турнір, 2-й тур

УКРАЇНА - РОСІЯ - 28:30 (14:15)

Українці добре почали матч, добившись переваги в два м'ячі, але незабаром суперник зрівняв рахунок і вийшов вперед. На перерву команди пішли з різницею в 1 м'яч на користь Росії. На жаль, перша половина другого тайму виявилася провальною для українців. 15-хвилинний відрізок збірна України програла з рахунком 3:9 і це вирішило результат зустрічі. У час, що залишився до фінальної сирени, українці скоротили відставання до "-2", але більшого добитися не вдалося.

Українці грали не в оптимальному складі. Основний голкіпер збірної Геннадій Комок пропускав матч через травму, а його дублери Антон Деревянкин і Антон Терехов не грали через коронавирус.

Наступний матч Україна проведе 10 березня 2021 року на своєму полі з командою Фарерських островів.

Раніше повідомлялося, що в 1-му турі відбору Євро-2020 Україна зіграла внічию з Росією.