Неділя, 19 травня
  • НБУ:EUR 42.45

19 травня

Українські боксери досягли великого успіху на чемпіонаті Європи: фото

Збірна України з боксу успішно виступила на молодіжному чемпіонаті Європи, який відбувся в місті Будва (Чорногорія).

Про це повідомляється на офіційному сайті федерації боксу України.

Українці завоювали 15 медалей різного ґатунку. Серед них - три золоті, п'ять срібних і сім бронзових. Завдяки цьому збірна України посіла друге місце в загальному заліку чемпіонату Європи.

Чемпіонами Європи стали Ілля Тогобицкий (вагова категорія до 75 кг), Микита Горбатенко (до 91) і Юрій Захареєв (до 69 кг). Останній став чемпіоном Європи вже вдруге. Раніше він вигравав молодіжний Євро в 2019 році.

Срібні нагороди вибороли Роман Литвинов (до 52 кг), Василь Ткачук (понад 91 кг), Марина Стойко (до 64 кг), Анна Сезько (до 69 кг) і Яна Тараненко (до 81 кг). Бронзові медалі в активі Данили Дрижака (до 49 кг), Геннадія Масленникова (до 60 кг), Бозорбоя Матякубова (до 64 кг), Дениса Салабая (до 81 кг), Катерини Боднарчук (до 54 кг), Раїси Піскун (до 75 кг ) і Вікторії Левчук (до 81 кг).

Раніше повідомлялося, що американський боксер Деонтей Вайлдер готовий битися з українцем Олександром Усиком.