Неділя, 5 травня

5 травня

Збірна України достроково завоювала путівку на чемпіонат Європи

У матчі 4-го туру відбіркового турніру чемпіонату Європи з баскетболу збірна України перемогла національну команду Австрії з рахунком 70:67 і завоювала путівку в фінальну стадію континентальної першості.

Поєдинок проходив у впертій боротьбі. Україна виграла першу чверть з перевагою в два очки, але на велику перерву пішла при різниці "-1". Третя чверть склалася вдало для української національної команди, яка пішла у відрив на п'ять очок. У заключному відрізку українці дозволили супернику зрівняти рахунок і навіть вийти вперед на одне очко. Втім, кінцівка матчу залишилася за Україною.

Україна - Австрія - 70:67 (16:14 13:16, 21:15, 20:22)

Збірна України достроково гарантувала собі місце в топ-3 в групі F і путівку на Євро-2022.

Раніше повідомлялося, що український баскетболіст перейшов в клуб НБА "Торонто Репторз".