Вівторок, 30 квітня

30 квітня

"Динамо" у важкому матчі перемогло команду з Донбасу: відеоогляд

У матчі 12-го туру чемпіонату України київське "Динамо" обіграло "Маріуполь" з рахунком 2:1. Зустріч відбулася в Києві на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського.

На початку матчі рахунок відкрив Денис Гармаш. У кінцівці тайму динамівці залишилися вдесятьох через вилучення воротаря Руслана Нещерета. Незважаючи на це, на 77-й хвилині другий гол у ворота маріупольців забив Віктор Циганков. На 90-й хвилині "Маріуполю" вдалося забити гол престижу, відзначився Дмитро Топалов.

Завдяки перемозі "Динамо" вийшло на перше місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, набравши 29 очок. "Маріуполь" з 16 очками залишився на 6-й позиції.

"Маріуполь" - "Динамо" - 1:2 (0:1)

Голи: Топалов (90) - Гармаш (6), Циганков (77)

"Маріуполь": Кудрик, Муравський, Стасюк, Доброхотов, Петерман, Горбунов, Очеретько, Топалов, Мишнєв, Чоботенко, Сікан (Кулаков, 50).

"Динамо": Нещерет, Караваєв, Кендзьора, Миколенко, Попов, де Пена (Родрігеш, 89), Шапаренко (Шепелєв, 81), Циганков, Андрієвський, Гармаш (Бущан, 42), Супряга (Вербич, 81).

Попередження: Сікан (16), Петерман (49), Мишнєв (50), Доброхотов (64).

Вилучення: Нещерет (39).

1-й тайм

2-й тайм

Раніше повідомлялося, що в 11-му турі чемпіонату України "Динамо" обіграло "Ворсклу".