Вівторок, 30 квітня

30 квітня

"Динамо" і "Колос" влаштували гольову феєрію в чемпіонаті України: відеоогляд

У матчі 13-го туру чемпіонату України "Динамо" і "Колос" зіграли внічию з рахунком 2:2. Зустріч відбулася в Києві на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського.

На початку другого тайму рахунок з пенальті відкрив Селезнев. Через кілька хвилин кияни залишилися вдесятьох через вилучення Шепелєва. Втім, на 70-й хвилині склади команд зрівнялися, червону картку отримав Максименко. Незабаром рахунок зрівняв Циганков, а на 84-й він же вивів "Динамо" вперед. Але втримати перемогу киянам на вдалося, на 87-й хвилині рахунок зрівняв Антюх.

"Динамо", набравши 30 очок, займає перше місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. "Колос" з 18 очками вийшов на п'яте місце.

"Динамо" - "Колос" - 2:2 (0:0)

Голи: Циганков (74, з пенальті, 84) -Селезнев (49, з пенальті), Антюх (87)

"Динамо": Бущан, Попов, Сирота (Караваєв, 46), Кендзьора, Миколенко, Циганков, Андрієвський (Сидорчук, 64), Шепелев, Шапаренко, Родрігеш (Гармаш, 46), Супряга (Вербич, 46).

"Колос": Волинець, Ром, Максименко, Петров, Чорноморець, Мілько (Новак, 76), Костишин (Задоя, 61), Оріховський, Ільїн (Морозко, 81), Антюх, Селезньов (Лисенко, 81).

Попередження: Костишин (27), Селезньов (31), Миколенко (48), Ільїн (50), Шапаренко (62), Циганков (67), Мілько (68), Волинець (89).

Вилучення: Шепелев (54), Максименко (72).