Неділя, 5 травня

5 травня

4 травня

Українець потрапив в число найбільш видовищних моментів дня в баскетбольній Лізі чемпіонів: відео

Український центровий "Барселони" Артем Пустовий добре проявив себе в матчі 15-го туру регулярного чемпіонату баскетбольної Євроліги з ізраїльським "Маккабі". Українець двічі потрапив в нарізку найкращих моментів матчу.

Відео опублікував EUROLEAGUE BASKETBALL в YouTube.

Пустовий відзначився двома красивими кидками згори в третій чверті (на відео ці моменти на 1:23 і 1:45). Українець провів на майданчику 13 хвилин 6 секунд, закинув два кидка з гри і реалізував чотири штрафних, набравши вісім очок. Також в активі Пустового два перехоплення, одна результативна передача і один блокшот. Незважаючи на зусилля українця, "Барселона" програла "Маккабі" з рахунком 67:68.

28-річний Пустовий виступає за "Барселону" з 2018 року. Раніше він грав за іспанський "Обрадойро" і "Хімік" з Южного, в складі якого двічі ставав чемпіоном України.

Раніше повідомлялося, що Пустовий блискуче проявив себе в матчі чемпіонату Іспанії.