Четвер, 2 травня

1 травня

"Боруссія" в божевільному матчі з "Севільєю" завоювала путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів дортмундська "Боруссія" зіграла внічию з "Севільєю" з рахунком 2:2, але за сумою двох зустрічей пробилася до чвертьфіналу.

Господарі відкрили рахунок на 35-й хвилині відзначився Ерлінг Голанд. На 54-й хвилині він же оформив дубль, збільшивши розрив в рахунку. Здавалося, що "Боруссія" без проблем доб'ється перемоги, але в середині тайму Юссеф Ен-Несірі скоротив розрив в рахунку. У компенсований час Ен-Несірі зрівняв рахунок і іспанцям залишилося забити всього один гол, щоб перевести гру в додатковий час. Втім, "Боруссія" втримала нічийний рахунок і домоглася сумарною перемоги.

БОРУССІЯ - СЕВІЛЬЯ: ВІДЕО ГОЛІВ

"Боруссія" Дортмунд Німеччина - "Севілья" Іспанія - 2:2 (1:0) - перший матч - 3:2

Голи: Голанд (35, 54, з пенальті) - Ен-Несірі (69, з пенальті, 90+6)

"Боруссія": Гитц, Морей, Шульц, Гуммельс, Джан, Беллінгем, Дауд, Азар (Пасслак, 67), Ділейні, Ройс, Голанд.

"Севілья": Буну, Кунде, Дієго Карлос, Навас, Акунья, Фернандо, Оскар Родрігес (Олівер Торрес, 79), Окампос (де Йонг, 60), Жордан (Гомес, 60), Сусо, Ен-Несірі.