Пʼятниця, 3 травня

3 травня

"Динамо", але не київське, створило гучну сенсацію в Лізі Європи: відеоогляд

У матчі-відповіді 1/8 фіналу загребське "Динамо" сенсаційно розгромило англійський "Тоттенгем" з рахунком 3:0 і завоював путівку до чвертьфіналу.

У першому матчі хорвати на виїзді поступилися з рахунком 0:2. У матчі-відповіді команди довго грали без голів, але в середині другого тайму рахунок відкрив Оршіч. На 82-й хвилині Оршіч оформив дубль і перевів гру в додатковий час. На 106-й хвилині Оршіч оформив хет-трик і приніс своїй команді сумарну перемогу.

"Динамо" Загреб Хорватія - "Тоттенгем" Англія - 3:0 (0:0) - перший матч - 0:2

Голи: Оршіч (62, 82, 106)

"Динамо": Ліваковіч, Теофіль-Катрін, Рістовскі (Стоянович, 90), Лаурітсен, Іван Франжич (Леовац, 81), Адемі, Якіч (Атьемвен, 75), Іванушец, Маєр (Гаврановіч, 81), Оршіч, Петкович (Мишич, 90).

"Тоттенгем": Льоріс, Девіс (Регілон, 90), Орье (Бергвейн, 108), Санчес, Дайер, Сіссоко, Уінкс (Ндомбеле, 68), Ламела (Бейл, 60), Аллі (Ло Чельсо, 68), Лукас Моура (Вінісіус, 85), Кейн.