Четвер, 2 травня

2 травня

1 травня

Вкрали перемогу: арбітри не зарахували чистий гол Роналду в матчі відбору ЧС-2022, фото і відео

Арбітри не зарахували гол нападника збірної Португалії Кріштіану Роналду в матчі 2-го туру відбіркового турніру чемпіонату світу 2022 року з командою Сербії.

На третій компенсованій хвилині другого тайму при рахунку 2:2 Роналду випередив голкіпера і завдав удар з близької відстані, але захисник вибив м'яч з-за лінії воріт. Арбітр вирішив, що м'яч не перетнув лінію і не зарахував гол. Кріштіану активно протестував проти цього рішення і за це отримав жовту картку. Після цього футболіст кинув капітанську пов'язку на поле.

Матч Сербія - Португалія так і завершився внічию з рахунком 2:2. У першому таймі португальці пішли у відрив завдяки дублю Жоти, але в другій половині сербів від поразки врятували голи Мітровіча і Костича.