RU  UA

Гімн України знову пролунав в Москві: наша спортсменка зганьбила росіянок на їх рідній землі

Українка Ірина Деха з Харкова змусила росіян слухати гімн України, завоювавши золоті медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві.

Подробиці - в сюжеті Апостроф News.

Деха виграла відразу три золоті медалі, ставши абсолютною чемпіонкою у ваговій категорії до 76 кілограмів. Українка в сумі двох підходів підняла 248 кілограмів. Також Деха була найкращою в ривку (113 кг) і поштовху (135 кг). У боротьбі за чемпіонський титул Деха випередила двох росіянок.

Варто відзначити, що 24-річна Деха раніше вже ставала переможницею чемпіонату Європи. У 2016 році він виграла континентальну першість в Норвегії.

Раніше повідомлялося, що українська важкоатлетка Каміла Конотоп виграла "золото" на чемпіонаті Європи в Москві, але у ваговій категорії до 55 кг.