Четвер, 2 травня

2 травня

Реал - Барселона: відеоогляд

У матчі 30-го туру чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" переміг "Барселону" з рахунком 2:1. Зустріч відбулася в Мадриді на стадіоні "Альфредо ді Стефано".

На 14-й хвилині рахунок відкрив Карім Бензема, який п'ятою замкнув простріл з флангу. В середині тайму перевагу мадридського клубу ударом зі штрафного збільшив Тоні Кроос. У другому таймі розрив в рахунку скоротив Оскар Мінгеса.

Реал - Барселона: відео голів

Завдяки перемозі "Реал" вийшов на перше місце в турнірній таблиці Ла Ліги. "Барселона" займає третю позицію, але відстає від королівського клубу всього на одне очко.