• НБУ:EUR 42.55
НБУ:USD  39.45

22 травня

21 травня

"Манчестер Сіті" повторно переміг німецький топ-клуб і зіграє в півфіналі Ліги чемпіонів: відеоогляд

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" переміг дортмундську "Боруссію" з рахунком 2:1 і завоював путівку до півфіналу.

На 15-й хвилині рахунок господарі відкрили рахунок, відзначився Беллінгем, і це означало, що до півфіналу проходить "Боруссія". Втім, у другому таймі англійський клуб переломив хід матчу і здобув перемогу завдяки голам Мареза і Фодена.

У півфіналі "Манчестер Сіті" зіграє з ПСЖ.

"Боруссія" Дортмунд Німеччина - "Манчестер Сіті" Англія - 1:2 (1:0) - перший матч - 1:2

Голи: Беллінгем (15) - Марез (55, з пенальті), Фоден (75)

"Боруссія": Гитц, Морей (Тіггес, 81), Аканджі, Гуммельс, Геррейру, Дауд (Азар, 76), Беллінгем (Брандт, 81), Кнауфф (Рейна, 68), Джан, Ройс, Голанд.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Стоунз, Вокер, Рубен Діаш, Зінченко, Фоден, де Брюйне, Бернарду Сілва, Родрі, Марез (Стерлінг, 88), Гюндоган.

Попередження: Беллінгем (39).