Неділя, 28 квітня

28 квітня

Лідер збірної України забив переможний гол у матчі з італійським топ-клубом: відео

Півзахисник "Аталанти" і збірної України Руслан Малиновський забив переможний гол у матчі 31-го туру чемпіонату Італії з туринським "Ювентусом".

Малиновський вийшов на заміну на 72-й хвилині і через 15 хвилин вразив ворота "Ювентуса" дальнім ударом з допомогою рикошету. Гол українця виявився єдиним у матчі і "Аталанта" домоглася перемоги з рахунком 1:0. Варто зазначити, що у "Ювентуса" через травму не грав лідер команди нападник Кріштіану Роналду.

Завдяки перемозі "Аталанта" випередила "Ювентус" в турнірній таблиці і вийшла на третє місце.

"Аталанта" - "Ювентус" - 1:0 (0:0)

Гол: Малиновський, 87

"Аталанта": Голліні, Гозенс, Паломіно, Гімшіті, Меле (Малиновський, 72), де Рон, Фройлер, Пессіна (Пашаліч, 46), Толо, Мюріель (Ілічич, 68), Сапата.

"Ювентус": Щесни, Алекс Сандро, К'єлліні, де Лігт, Бентанкур, Куадрадо, Маккенні (Артур, 77), Рабьо, К'єза (Данило, 58), Мората, Дібала (Кулусевскі, 68).

Попередження: Бонуччі (74), Гозенс (78), Малиновський (79), Гімшіті (82), Куадрадо (90).