Неділя, 28 квітня

27 квітня

Феєрія триває: Малиновський провів черговий блискучий матч в Італії, відео

Півзахисник "Аталанти" і збірної України Руслан Малиновський забив гол і віддав гольову передачу в матчі 33-го туру чемпіонату Італії з "Болоньєю" (5:0).

Малиновський відкрив рахунок в середині першого тайму. Українець отримав пас від Муріеля, увірвався в штрафний і точно пробив у дальній кут. На 59-й хвилині Малиновський класним пасом вивів на ударну позицію Сапату, який розстріляв ворота.

27-річний Малиновський, починаючи з березня, входить в число найкращих в світі за кількістю результативних дій. Українець забив чотири м'ячі і віддав п'ять гольових передач.

"Аталанта" - "Болонья" - 5:0 (2:0)

Голи: Малиновський (22), Муріель (44, з пенальті), Фройлер (57), Сапата (59), Міранчук (73).

"Аталанта": Голліні, Меле, Гімшіті, Ромеро, Хатебур, Фройлер (Пессіна, 61), де Рон, Малиновський (Ілічич, 71), Толо (Кальдара, 71), Мюріель (Міранчук, 61), Сапата (Ламмерс, 78).

Відеоогляд матчу (гольові дії Малиновського на 0:58 і 4:12).

Раніше повідомлялося, що Малиновський забив гол у ворота "Роми" в матчі 32-го туру чемпіонату Італії.