Субота, 4 травня

4 травня

Репетиція фіналу Ліги чемпіонів: "Челсі" здобув феєричну перемогу над "Манчестер Сіті", відеоогляд

У матчі 35-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" на своєму полі програв "Челсі" з рахунком 1:2.

У кінцівці першого тайму рахунок відкрив Рахім Стерлінг, а ще через кілька хвилин Серхіо Агуеро не реалізував пенальті. В середині другого рівновагу відновив Хакім Зіеш, а в компенсований час перемогу "Челсі" приніс Маркос Алонсо.

"Манчестер Сіті" в разі перемоги став би чемпіоном, але тепер оформлення титулу відкладено. "Челсі" завдяки перемозі вийшов на третє місце.

Нагадаємо, що "Манчестер Сіті" і "Челсі" зіграють у фіналі Ліги чемпіонів. Вирішальний матч відбудеться 29 травня.

"Манчестер Сіті" - "Челсі" - 1:2 (1:0)

Голи: Стерлінг (44) - Зіеш (63), Алонсо (90+3)

"Манчестер Сіті": Едерсон, Менді (Зінченко, 80), Аке, Рубен Діаш, Канселу, Ферран Торрес (Гюндоган, 71), Родрі, Стерлінг, Лапорт, Габріел Жезус, Агуеро (Фоден, 70).

"Челсі": Менді, Алонсо, Рюдігер, Крістенсен (Зума, 45), Джеймс, Зіеш (Гадсон-Одої, 76), Канте (Жоржиньо, 68), Пулішіч, Гілмор, Аспілікуета, Вернер.

Попередження: Стерлінг (12), Габріел Жезус (90)