Неділя, 28 квітня

28 квітня

"Мілан" принизив "Ювентус" в чемпіонаті: відеоогляд

У матчі 35-го туру чемпіонату Італії "Ювентус" на своєму полі несподівано програв "Мілану" з рахунком 0:3. Зустріч відбулася в Турині на стадіоні "Альянц".

У кінцівці першого тайму рахунок відкрив Браїм Діас. На 58-й хвилині гості могли збільшити розрив у рахунку, але Кессіє не реалізував пенальті. Після цього "Мілан" через травми втратив Ібрагімовича і Діаса. Здавалося, що у "Ювентуса" з'явився шанс відігратися, але замість цього ворота господарів вразили Ребич і Томорі.

"Мілан", набравши 72 очка, вийшов на третє місце в турнірній таблиці Серії А. "Ювентус" з 69 очками опустився на п'яту позицію і ризикує не потрапити в Лігу чемпіонів.

"Ювентус" - "Мілан" - 0:3 (0:1)

Голи: Браїм Діас, 45 - 0:1, Ребич, 78 - 0:2, Томорі, 83 - 0:3

"Ювентус": Щесни, К'єлліні, Алекс Сандро, де Лігт, Маккенні, Куадрадо, Бентанкур (Кулусевскі, 67), Рабьо, К'єза (Дібала, 79), Роналду, Мората.

"Мілан": Доннарумма, Калабрія, Томорі, К'єр, Тео, Чалханоглу, Беннасер (Діогу Далот, 82), Кессіє, Салемакерс (Мейте, 82), Браїм Діас (Крунич, 70), Ібрагімович (Ребич, 66).

Попередження: К'єза (53), К'єлліні (57), Браим Діас (59), Салемакерс (76).