Четвер, 2 травня

2 травня

Переміг росіянина у фіналі: український боксер виграв олімпійський відбірковий турнір, відео бою

Український боксер Олександр Хижняк став переможцем олімпійського кваліфікаційного турніру в Парижі у ваговій категорії до 75 кг. У фіналі українець здобув перемогу над росіянином Глібом Бакши.

Відео бою опублікував канал UkraineAtamansPRO в YouTube.

Фінальний поєдинок з Бакши, який раніше виступав за Україну, але після окупації Криму прийняв російське громадянство, виявився дуже наполегливим. Бій тривав усі три раунди і завершився перемогою українця роздільним рішенням суддів. На записках рефері рахунок виявився таким: 30-27, 30-27, 30-27, 28-29, 29-28.

25-річний Хижняк є уродженцем Полтави. У 2017 році він ставав чемпіоном світу і Європи, а через два роки завоював золоту медаль на Європейських іграх. В аматорському боксі він провів 115 боїв, здобув 102 перемоги і зазнав 13 поразок.

Раніше повідомлялося, що знаменитий американський боксер Флойд Мейвезер не зміг домогтися перемоги в виставковому бою проти блогера Логана Пола.