Четвер, 2 травня

2 травня

Фінляндія сенсаційно обіграла Данію на Євро-2020: матч ледь не завершився трагедією

У матчі 1-го туру групового турніру чемпіонату Європи збірна Фінляндії обіграла команду Данії з рахунком 1:0. У кінцівці першого тайму свідомість втратив датчанин Крістіан Еріксен, який прийшов в себе тільки в клініці.

Після інциденту з Еріксеном матч був перерваний і футболісти повернулися на поле тільки через дві години. Поєдинок поновився з 43-ї хвилини, команди дограли перший тайм, потім була 5-хвилинна перерва, після чого почався другий тайм. Єдиний гол на 59-й хвилині забив Пог'янпало. Данці мали відмінний шанс, щоб зрівняти рахунок, але Гейбьєрг не реалізував пенальті.

У 2-му турі Фінляндія зіграє з Росією, а Данія зустрінеться з Бельгією.

Данія - Фінляндія - 0:1 (0:0)

Гол: Пог'янпало (59)

Данія: Шмейхель, Крістенсен, К'єр (Вестергор, 63), Меле, Васс (Ларсен, 75), Гейбьєрг, Ділейні (Корнеліус, 76), Еріксен (Йенсен, 43), Вінд (Ольсен, 63), Поульсен, Брейтуейт.

Фінляндія: Градецьки, Уронен, О`Шонессі, Райтала, Араюурі, Луд, Камара, Спарв (Шюллер, 76), Тойвіо, Пог'янпало, Пуккі (Кауко, 76).

Попередження: Луд (4), Спарв (51).