Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Вельс встояв в битві зі Швейцарією на Євро-2020: відеоогляд

У матчі 1-го туру групового турніру чемпіонату Європи збірні Вельсу і Швейцарії зіграв внічию з рахунком 1:1. Зустріч відбулася в Баку на стадіоні "Олімпійський".

Швейцарці мали відчутну перевагу, завдали в два рази більше ударів по воротах, але валлійцям вдалося відстояти нічийний результат. Рахунок був відкритий на початку другого тайму, після подачі з кутового відзначився емболії. Вельс врятував від поразки Мур, який забив гол на 74-й хвилині. У кінцівці матчу другий гол швейцарців забив Гаврановіч, але арбітр відмінив взяття воріт через офсайд завдяки підказці відеоассістента.

Вельс - Швейцарія: відео голів

У 2-му турі Вельс зіграє з Туреччиною, а Швейцарія зустрінеться з Італією. Матчі відбудуться 16 червня.

Вельс - Швейцарія - 1:1 (0:0)

Голи: Мур (74) - Емболо (49)

Вельс: Ворд, Робертс, Родон, Девіс, Міфем, Моррелл, Ремзі, Бейл, Аллен, Джеймс (Брукс, 75), Мур.

Швейцарія: Зоммер, Родрігес, Шер, Ельведі, Мбабу, Джака, Фройлер, Шакірі (Закарія, 66), Аканджі, Сеферович (Гаврановіч, 84), Емболо.

Попередження: Шер (30), Мур (47), Мбабу (63).