Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Англія почала Євро-2020 з перемоги над фіналістом чемпіонату світу

13 червня в матчі першого туру групового турніру чемпіонату Європи з футболу збірна Англії грала проти команди Хорватії. Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь англійців.

"Апостроф" провів онлайн трансляцію матчу Англія - Хорватія.

У першому таймі команди практично не загрожували воротам і в підсумку пішли на перерву з нулями на табло. У другому таймі англійці зуміли втілити територіальну перевагу в забитий м'яч. В середині тайму відзначився Стерлінг.

У другому турі Англія зіграє проти Шотландії, а хорвати гратимуть проти Чехії.

Англія - Хорватія 1:0