Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Не на користь України: Австрія стартувала з перемоги на Євро-2020

У матчі 1-го туру групового турніру чемпіонату Європи збірна Австрії домоглася перемоги над командою Північної Македонії з рахунком 3:1.

На 18-й хвилині рахунок відкрив Лайнер, але незабаром рівновагу відновив ветеран македонців - 37-річний Горан Пандєв. На 78-й хвилині Грегоріч знову вивів Австрію вперед, а в кінцівці зустрічі остаточний рахунок встановив Арнаутович.

Австрія і Північна Македонія є суперниками збірної України. З македонцями Україна зіграє 17 червня, а з австрійцями - 21 червня.

Австрія - Північна Македонія - 3:1 (1:1)

Голи: Лайнер (18), Грегоріч (78), Арнаутович (90) - Пандев (28)

Австрія: Бахманн, Лайнер, Драгович (Лінхарт, 46), Гінтереггер, Алаба, Баумгартнер (Грегоріч, 58), Шлагер, Забітцер, Лаймер, Ульмер, Калайджіч (Арнаутович, 59).

Північна Македонія: Дмитріївськи, Велкоськи, Рістовскі, Мусліу, Аліоскі, Барді (Трічковскі, 82), Ніколов (Бейтулаі, 63), Адемі, Елмаз, Трайковскі (Костадінов, 63), Пандєв.