Пʼятниця, 3 травня

2 травня

Португалія розгромила аутсайдера групи смерті в 1-му турі Євро-2020

У матчі 1-го туру групового турніру чемпіонату Європи Португалія обіграла Угорщину з рахунком 3:0.

Португальці володіли територіальною перевагою впродовж всього матчу, але угорці успішно оборонялися. На 80-й хвилині Угорщина навіть забила гол, але взяття воріт відмінили через офсайд. Португальці відкрили рахунок на 84-й хвилині. Андре Сілва завдав удар з 15 метрів, м'яч потрапив в Рафаела Геррейру і влетів у ворота. Через кілька хвилин угорці порушили правила у власному штрафному майданчику і Кріштіану Роналду реалізував пенальті. У кінцівці зустрічі Роналду майстерно розібрався у штрафному і оформив дубль.

У 2-му турі Португалія зіграє з Німеччиною, а Угорщина зустрінеться з Францією.

Угорщина - Португалія - 0:3 (0:0)

Голи: Геррейро (84), Роналду (87, з пенальті, 90+3)

Угорщина: Гулачі, Фіола (Варга, 90), Салаї, Ботка, Ловренчіч, Шафер (Нього, 66), Надь, Шаллан (Шен, 78), Кляйнхайслер (Шигера, 78), Орбан, Салаї.

Португалія: Руй Патрісіу, Семеду, Пепе, Рубен Діаш, Геррейро, Данилу Перейра, Вільям Карвалью (Саншеш, 81), Бернарду Сілва (Рафа Сілва, 71), Бруну Фернандеш (Моутінью, 89), Діогу Жота (Андре Сілва, 81) , Роналду.

Попередження: Рубен Діаш (38), Нього (80), Орбан (86).