Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Англія і Шотландія не виявили сильнішого в дербі Британії на Євро-2020: відеоогляд

У матчі 2-го туру групового турніру чемпіонату Європи збірні Англії і Шотландії зіграли внічию з рахунком 0:0. Зустріч відбулася в Лондоні на стадіоні "Вемблі".

Поєдинок пройшов у дуже запеклій боротьбі. На початку зустрічі забити міг Стоунз, але м'яч після його удару влучив у штангу. В середині тайму шанс відзначитися був у шотландців, але Пікфорд відбив удар О'Доннелла з близької відстані. У другому таймі ближчими до успіху була Шотландія. На 62-й хвилині Джеймс вибив м'яч з порожніх воріт після удару Дайкса. Потім момент був у Адамса, але форвард з гострого кута з близької відстані пробив вище воріт.

Англія, набравши чотири очки, посідає друге місце в групі D. Шотландія з одним очком посідає четверту позицію.

У заключному турі Англія зіграє з Чехією, а Шотландія зустрінеться з Хорватією.

Англія - Шотландія - 0:0

Англія: Пікфорд, Стоунз, Шоу, Мінгз, Джеймс, Філліпс, Райс, Фоден (Гріліш, 63), Маунт, Стерлінг, Кейн (Решфорд, 74).

Шотландія: Маршалл, О'Доннелл, Тірні, Генлі, Робертсон, Макгинн, Мактоміні, Макгрегор, Гілмор (Армстронг, 76), Адамс (Нисбет, 86), Дайкс.

Попередження: Макгинн (16), О'Доннелл (87).