Четвер, 2 травня

2 травня

Польща поставила Іспанію на грань вильоту з Євро-2020: відеоогляд

У матчі 2-го туру групового турніру чемпіонату Європи збірні Іспанії та Польщі зіграли внічию з рахунком 1:1.

"Апостроф" провів онлайн трансляцію матчу Іспанія - Польща.

Поляки активніше почали матч, але реалізувати свої моменти не зуміли. В середині тайму Мората після передачі Морено відкрив рахунок. В кінці тайму поляки могли зрівняти рахунок, але Швідерскі пробив в штангу, а Левандовскі, зігравши на добиванні, влучив у воротаря. Втім, Польща відігралася на початку другого тайму. Левандовскі після подачі з флангу точно пробив головою. Через кілька хвилин іспанці могли знову вийти вперед, але Морено з пенальті пробив у штангу.

Іспанія, набравши два очки, посідає третє місце в групі Е. Польща з одним очком залишилася на останньому, четвертому місці.

У заключному турі Іспанія зіграє зі Словаччиною, а Польща зустрінеться зі Швецією.

Іспанія - Польща - 1:1 (1:0)

Голи: Мората (25) - Левандовскі (54)

Іспанія: Унаї Симон, Пау Торрес, Альба, Лапорт, Родрі, Льоренте, Ольмо (Ферран Торрес, 61), Коке (Сарабія, 68), Педрі, Мората, Жерар Морено (Фабіан Руїс, 68).

Польща: Шченсни, Беднарек (Давидович, 85), Глик, Берешіньскі, Пухачов, Кліх (Козловські, 55), Юзвяк, Зелінський, Модер (Лінетт, 85), Швідерскі (Франківськи, 68), Левандовскі.

Попередження: Кліх (36), Модер (57), Юзвяк (59), Пау Торрес (81).