Субота, 27 квітня

27 квітня

Угорщина шокувала футбольну Європу в другому турі Євро-2020: відеоогляд

У матчі 2-го туру групового турніру чемпіонату Європи збірні Угорщини та Франції зіграли внічию з рахунком 1:1.

Зустріч проходила при температурі повітря вище 30 градусів. В середині першого тайму тепловий удар отримав форвард угорців Адам Салаї і був замінений. У кінцівці тайму першого рахунок несподівано відкрила Угорщина, відзначився Фіола. Французи зуміли уникнути поразки у другому таймі завдяки голу Антуана Грізманна.

Франція, набравши чотири очки, вийшла на перше місце в групі F. Угорщина з одним очком посідає третє місце.

У заключному турі Угорщина зіграє з Німеччиною, а Франція зустрінеться з Португалією.

Угорщина - Франція - 1:1 (1:0)

Голи: Фіола (45) - Грізманн (66)

Угорщина: Гулачі, Фіола, Салаї, Орбан, Нього, Надь, Шафер (Чері, 76), Шаллан, Кляйнхайслер (Ловренчіч, 84), Ботка, Салаї (Ніколіч, 26).

Франція: Льоріс, Варан, Кімпембе, Павар, Дінь, Канте, Рабьо (Дембеле, 57; Лемар, 87), Погба (Толіссо, 76), Бензема (Жиру, 76), Мбаппе, Грізманн.

Попередження: Павар (10), Ботка (52).