Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Італія виграла третій поспіль матч на Євро-2020: відеоогляд

У матчі 2-го туру групового турніру чемпіонату Європи збірна Італії обіграла національну команду Вельсу з рахунком 1:0.

"Апостроф" провів онлайн трансляцію матчу Італія - Вельс.

Єдиний гол на 39-й хвилині забив Маттео Пессіна, який замкнув передачу зі штрафного у виконанні Марко Верратті. У другому таймі збільшити розрив у рахунку міг Федеріко Бернардескі, але він пробив у штангу. Вельс на 55-й хвилині залишився вдесятьох після видалення Ітана Ампаду. Валлійці в меншості могли зрівняти рахунок, але Бейл з шести метрів незбагненним чином пробив повз ворота.

Італія - Вельс - 1:0 (1:0)

Гол: Пессіна (39)

Італія: Доннарумма, Емерсон, Бастони, Бонуччі (Ачербі, 46), Толо, Пессіна, Жоржиньо (Крістанте, 75), Бернардескі (Распадорі, 75), Верратті, К'єза, Белотті.

Вельс: Ворд, Вільямс (Девіс, 86), Родон, Робертс, Ампаду, Ремзі, Аллен, Бейл (Брукс, 86), Моррелл (Мур, 60), Джеймс (Вілсон, 74), Гантер.

Вилучення: Ампаду (55)