Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Швейцарія викинула Туреччину з Євро-2020: відеоогляд

У матчі 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи збірна Швейцарії обіграла національну команду Туреччини з рахунком 3:1.

На початку зустрічі рахунок відкрив Сеферович, а в середині першого тайму перевага швейцарців збільшив Шакірі. На 62-й хвилині розрив у рахунку скоротив Кахведжі, але через кілька хвилин Шакірі забив другий гол, оформивши дубль.

Швейцарія з чотирма очками фінішувала на третьому місці в групі А. Доля команди буде залежати від результатів матчів в інших групах. Туреччина з нулем очок посіла четверте місце і вилетіла з турніру.

Швейцарія - Туреччина - 3:1 (2:0)

Голи: Сеферович (6), Шакірі (26, 68) - Кахведжі (62)

Швейцарія: Зоммер, Аканджі, Ельведі, Родрігес, Відмер, Джака, Фройлер, Цубер (Беніто, 85), Шакірі (Варгас, 76), емболії (Мехмеді, 86), Сеферович (Гаврановіч, 75).

Туреччина: Чакир, Сеюнджю, Демірал, Мюльдюр, Айхан (Йокушлу, 63), Хакан Чалханоглу (Токез, 86), Ундер (Караман, 80), Туфан (Язиджі, 63), Кахведжі (Кекчю, 80), Челік, Йилмаз.