Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Англія виграла битву у Чехії на Євро-2020: відеоогляд

У матчі 3-го туру групового турніру чемпіонату Європи Англія обіграла Чехію з рахунком 1:0. Зустріч відбулася в Лондоні на стадіоні "Вемблі".

"Апостроф" провів онлайн трансляцію матчу Чехія - Англія.

Англійці потужно почали матч і вже на 2-й хвилині міг забивати Стерлінг, але м'яч після його удару влучив у штангу. Втім, незабаром форвард домігся свого. Гріліш навісив з флангу і Стерлінг ударом головою переправив м'яч у ворота. Після цього чехи активізувалися і Пікфорд виручив англійців після небезпечного удару Соучека. У другому таймі Англія контролювала хід матчу і довела його до перемоги.

Англія, набравши сім очок, посіла перше місце в групі D. Чехія з чотирма очками фінішувала на третій позиції. Обидві команди вийшли в 1/8 фіналу.

Чехія - Англія - 0:1 (0:1)

Гол: Стерлінг (12)

Чехія: Вацлік, Цоуфал, Челюстка, Калас, Боржил, Соучек, Голеш, Масопуст (Гложек, 64), Даріда (Крал, 64), Янкто (Шевчик, 46), Шик (Пекхарт, 75).

Англія: Пікфорд, Магуайр, Вокер, Шоу, Стоунз (Мінгз, 79), Райс (Хендерсон, 46), Філліпс, Гріліш (Беллінгем, 68), Сака, Стерлінг (Решфорд, 67), Кейн.