Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Не на користь України: Хорватія перемогла Шотландію в матчі Євро-2020, відеоогляд

У матчі 3-го туру групового турніру чемпіонату Європи Хорватія обіграла Шотландію з рахунком 3:1.

Рахунок був відкритий на 17-й хвилині, відзначився Влашич. Шотландці зуміли відігратися в кінці тайму завдяки голу Макгрегора. В середині другого тайму хорватів вивів вперед Модріч, а потім перевага балканців закріпив Перішич.

Хорватія з чотирма очками посіла друге місце в групі D. Третє місце зайняла Чехія, яка також набрала чотири очки. Таким чином, Україна не зможе випередити ні хорватів, ні чехів в таблиці третіх місць.

Хорватія - Шотландія - 3:1 (1:1)

Голи: Влашич (17), Модріч (62), Перішич (77) - Макгрегор (42)

Хорватія: Ліваковіч, Віда, Юрановіч, Ловрен, Гвардіола (Барішіч, 71), Перішич (Ребич, 81), Модріч, Брозовіч, Влашич (Іванушец, 76), Ковачич, Петкович (Крамаріч, 70).

Шотландія: Маршалл, Робертсон, Хенлі (Маккенна, 33), Тірні, О'Доннелл, Макгрегор, Мактоміні, Армстронг (Фрейзер, 70), Макгинн, Адамс, Дайкс.