Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Щастя було близько: Угорщина ледь не шокувала Німеччину в матчі Євро-2020, відеоогляд

У матчі 3-го туру групового турніру чемпіонату Європи збірні Німеччини та Угорщини зіграли внічию з рахунком 2:2.

На початку зустрічі угорці несподівано відкрили рахунок, відзначився Салаї. Після цього Німеччина перехопила ініціативу, але угорцям вдалося піти на перерву ведучи в рахунку. В середині другого тайму рахунок зрівняв Хавертц, але буквально через пару хвилин Угорщину знову вивів вперед Шафер. Здавалося, що угорцям вдасться перемогти і створити сенсацію, але в кінцівці Німеччину врятував від ганьби Горетцка.

Таким чином, німці пройшли в 1/8 фіналу з 3 місця, а Угорщина фінішувала на четвертій позиції і вилетіла з турніру.

Німеччина - Угорщина - 2:2 (0:1)

Голи: Хавертц (66), Горетцка (84) - Салаї (11), Шафер (68)

Німеччина: Ноєр, Гуммельс, Рюдігер, Гинтер (Фолланд, 82), Гозенс (Мусіала, 82), Кімміх, Гюндоган (Горетцка, 58), Хавертц (Вернер, 67), Кроос, Сане, Гнабрі (Мюллер, 67).

Угорщина: Гулачі, Салаї, Ботка, Орбан, Нього, Шафер, Кляйнхайслер, Шаллан (Шен, 75), Надь, Фіола, Салаї (Варга, 82).

Попередження: Ботка (28), Гюндоган (29), Сане (61), Салаї (64), Фіола (66).